Voordelen & Nadelen
- ✚Beschikt over Internet en DAB+ radio
- ✚Sluit je smartphone of tablet eenvoudig aan via Bluetooth
- ✚Duidelijk en mooi kleurendisplay
- ✚Ook te bedienen met app
- –Niet waterbestendig
De Lenco DIR-170 is een handige DAB+/ FM internetradio met een moderne uitstraling. Met deze internetradio kun je naar elk radiostation luisteren. Zo ben je altijd op de hoogte van wat zich afspeelt in de wereld. Heb je zin in Amerikaanse country of Franse chansons? Het kan allemaal met de Lenco DIR-170.
De radio heeft meerdere functies en is makkelijk te bedienen met de handige afstandsbediening. Via de USB- en de AUX-aansluiting kun je ook naar je eigen muziek luisteren. Zet muziek op een USB-stick of sluit je smartphone of tablet aan en geniet van je favoriete nummers. Dankzij Bluetooth kun je draadloos muziek streamen vanaf je telefoon of tablet.
Je kunt de Lenco DIR-170 ook gebruiken als wekkerradio. Word wakker met het laatste nieuws of kies voor een rustige jazzy sound om mee op te staan. Dankzij de alarm- en snooze-functie kom jij nooit meer te laat. Daarnaast kun je zo in slaap vallen met behulp van de volgende slaapgeluiden: vogels, piano, regen, spa, ruimte of golf.
De Lenco DIR-170 internetradio heeft een duidelijk kleurendisplay. Door de houten behuizing past de internetradio goed in vrijwel ieder interieur.
| Breedte | 305 mm |
|---|---|
| Hoogte | 119 mm |
| Lengte | 146 mm |
| Gewicht | 2150 g |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Afmeting woofer | 0" |
| Afstandbestuurbaar | Ja |
| Aftelfunctie | Ja |
| Alarmprogramma's | Dag, Week, Weekend, Werkweek |
| Antenne type | Telescoop |
| App-gestuurd | Ja |
| Applicatie naam | Media U |
| Automatische tijdsynchronisatie | DAB, FM, Internet |
| Backup batterij | Nee |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 2 |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 type/soort | AAA |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Afstandsbediening |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bluetooth® signaalbereik | 10m |
| Bluetooth® versie | 2.1 |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth, Line, Radio, USB |
| Capaciteit interne opslag | Niet van toepassing |
| Communicatietechniek | Bluetooth®, Wi-Fi |
| DAB | Ja |
| DAB + voorkeurzenders | 99Stuks |
| DAB+ | Ja |
| Dimbaar display | Ja |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Diverse kleuren |
| Draadloos opladen | Nee |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Dubbel alarm | Ja |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Externe luidsprekers radio's | Nee |
| FM | Ja |
| FM voorkeuzeradiostions | 99 |
| Geluidsopties | Hoge tonen, Lage tonen, Stomme, Vooraf ingestelde equalizer |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Handgreep | Nee |
| Handvat | Nee |
| High Resolution Audio | Nee |
| Impedantie externe speaker | 0Ohm |
| Inclusief accessoires | AC-adapter, Afstandsbediening |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm, USB IN 1x |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Internet radio | Ja |
| Kleur | Grijs, Walnoot |
| Koptelefoonoutput | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Lengte stroomkabel | 1.51m |
| Luidspreker RMS | 20W |
| Materiaal | Metaal, Hout, Kunststof |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| Maximale stroomverbruik | 24W |
| Minimale gegarandeerde beschikbaarheid van software- en beveiligingsupdates | 2 jaar na aankoop |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| On Screen Display (OSD) | Tsjechisch, Deens, Duits, Engels, Spaans, Fins, Frans, Kroatisch, Hongaars, Italiaans, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Russisch, Slowaaks, Zweeds |
| Ondersteunde audioformaten | AAC, MP3, WAV |
| Ondersteunde CD-indelingen | Niet van toepassing |
| Ondersteunde mediaformaten | AAC, MP3, WMA, FLAC |
| Ondersteunde radiobanden | Bluetooth®, DAB+, FM, Internet |
| Powerbank-functie | Nee |
| Radio design | Modern |
| Scherm | Kleurenscherm |
| Schermdiagonaal | 2.80" |
| Slaaptimer | Ja |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Spotify Connect | Nee |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| T.H.D. | 6% |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 10.3W |
| Toelichting software- en beveiligingsupdates | The compliance of our Internet-connected products with regards to security threats and the performance of agreed functionality is ensured by the provision of software and security updates. |
| Touchscreen | Nee |
| Tweeter | Nee |
| Tweeter grootte | 0" |
| Type alarm/notificatie | Alarmfunctie, Dual alarmfunctie, Slaap timer, Snooze functie, Timer |
| Type alarmsignaal | Zoemer, Radio |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Type display | TFT LCD |
| Type radio | Tafelradio, Internetradio |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Type Tuning | Digitaal |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Uitgangsvermogen | 20W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| UPnP | Ja |
| USB Oplaadbaar | Nee |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 2x AAA/LR03 |
| Verlichting opties radio's en stereosets | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |
| Voorkeurzenders | 20Stuks |
| Waterafstotend | Nee |
| Wekkerfunctie | Ja |
| Wi-Fi-standaard | 802.11 b/g/n |
| Woofer | Nee |
| WPS-functie | Ja |
- Radio
- Afstandsbediening
- Adapter
- Adapter
- Handleiding



























