Voordelen & Nadelen
- ✚Sluit je smartphone of tablet eenvoudig aan via Bluetooth
- ✚Beschikt over internet/DAB+ en FM radio
- ✚Beschikt over dual alarm en snooze functie
- –Niet waterbestendig
Met de Lenco PIR-645WH luister je naar radiozenders over de hele wereld. De DAB+ radio ontvangt zowel DAB+ als FM-frequenties storingsvrij. Je vier favoriete radiozenders sla je direct op in het geheugen als voorkeurszenders, zodat je deze in het vervolg niet meer hoeft te zoeken.
Hij beschikt over een Bluetooth 4.2 verbinding, zodat je ook je favoriete afspeellijst kunt streamen vanuit je smartphone of tablet. Via de AUX-ingang kunnen andere muziekbronnen aangesloten worden met een 3.5mm connector. Ook je hoofdtelefoon kun je aansluiten. De equalizer zorgt voor een goede geluidskwaliteit.
Je kunt de PIR-645WH ook gebruiken in de slaapkamer. Door een slaaptimer kun je in slaap vallen met muziek. Deze stopt automatisch met afspelen na een bepaalde (ingestelde) tijd.
Bedien de radio vanuit je bed met de meegeleverde afstandsbediening.
Wil je samen met je partner gewekt worden op verschillende tijden door dezelfde wekker? Dat is geen probleem dankzij de dubbele alarm functie, waarmee je twee verschillende wektijden kunt instellen. Met de sluimerfunctie kun je nog even snoozen, voordat je aan een nieuwe dag begint. De wekker gaat dan na een aantal minuten opnieuw af.
De radio beschikt over een klokfunctie die eenvoudig is af te lezen van het digitale scherm. De TFT LCD-kleurenscherm heeft een hoogte van 2,4" inch (6cm). Ook beschikt de PIR-645WH over een oplaadbare batterij 4400mAh die je met de meegeleverde AC-adapter kunt opladen.
Op alle producten van Lenco ontvang je 24 maanden garantie
Belangrijke eigenschappen
- Internetradio voor ontvangst van radiozenders van de hele wereld
- Bluetooth 4.2
- Digital Audio Broadcasting DAB+
- PLL FM radio
- 4 voorkeurzenders
- Dubbele alarmfunctie, slaaptimer, snoozefunctie
- Meerdere OSD talen
- 2,4" TFT LCD kleurenscherm (6cm)
- Ondersteunende audio formaten: MP3, WAV, AAC
- Equalizer
- Klokfunctie
- Telescopische antenne
- Uitgangsvermogen 2 x 3 Watts (RMS)
- Oplaadbare batterij 4400mAh
-
WLAN verbinding: 2.4 & 5 GHZ
Aansluitingen
- 3,5 Hoofdtelefoonconnector
- AUX-ingang van 3,5 mm
Wat zit er in de doos?
- PIR-645 Radio
- Voedingsadapter
- Afstandsbediening
- Handleiding NL / EN / DE / FR / ES
| Breedte | 261 mm |
|---|---|
| Hoogte | 146 mm |
| Lengte | 92 mm |
| Gewicht | 1250 g |
| Aantal internetradiozenders | 38000 |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Afmeting woofer | 0" |
| Afstandbestuurbaar | Ja |
| Aftelfunctie | Nee |
| Alarmprogramma's | Dag, Week, Werkweek |
| Antenne type | Telescoop |
| App-gestuurd | Ja |
| Applicatie naam | UNDOK™ |
| Automatische tijdsynchronisatie | DAB, FM, Internet |
| Backup batterij | Nee |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 1 |
| Batterij 1 capaciteit | 4400mAh |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Li-Ion |
| Batterij 1 gewicht | 93g |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 maximale laadtijd | 9999min |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Batterij 1 oplaadbaar | Ja |
| Batterij 1 type/soort | Accupack |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Geïntegreerd |
| Batterij 1 voltage | 3.7V |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Hoofdartikel |
| Batterij 1 Watt uur igv een Lithium-Ion batterij | 16.28Wh |
| Batterij 2 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 2 |
| Batterij 2 chemische samenstelling | Alkaline |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Ja |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 type/soort | AAA |
| Batterij 2 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 2 voltage | 1.5V |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Afstandsbediening |
| Batterij capaciteit | 4400mAh |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Batterijtype | Ingebouwde Lithium-Ion |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 0 - 35°C |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bluetooth® signaalbereik | 10m |
| Bluetooth® versie | 4.2 |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth, Line, Radio |
| Capaciteit interne opslag | Niet van toepassing |
| Communicatietechniek | Bluetooth®, Wi-Fi, Wi-Fi 5 GHz |
| DAB | Ja |
| DAB + frequentiebereik | 174 - 240MHz |
| DAB + voorkeurzenders | 40Stuks |
| DAB+ | Nee |
| Dimbaar display | Ja |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Diverse kleuren |
| Draadloos opladen | Nee |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Dubbel alarm | Ja |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Externe luidsprekers radio's | Nee |
| FM | Ja |
| FM voorkeuzeradiostions | 40 |
| FM-frequentiebereik | 87.5 - 108MHz |
| Geluidsopties | Vooraf ingestelde equalizer, Hoge tonen, Lage tonen, Stomme |
| Geluidsuitvoer | Stereo |
| Handgreep | Ja |
| Handvat | Ja |
| High Resolution Audio | Nee |
| Inclusief accessoires | AC-adapter, Afstandsbediening |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Internet radio | Ja |
| Kleur | Hout |
| Koptelefoonoutput | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Lengte stroomkabel | 1.61m |
| Luidspreker piekvermogen | 6W |
| Luidspreker RMS | 6W |
| Materiaal | Kunststof, Metaal, Hout |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| Maximale stroomverbruik | 10W |
| Menutalen | Engels, Nederlands, Frans, Duits, Spaans, Portuguees, Italiaans, Zweeds, Noors, Deens, Pools, Turks, Fins |
| Minimale gegarandeerde beschikbaarheid van software- en beveiligingsupdates | 2 jaar na aankoop |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| On Screen Display (OSD) | Spaans, Frans, Hongaars, Nederlands, Pools, Duits, Engels |
| Ondersteunde audioformaten | AAC |
| Ondersteunde CD-indelingen | Niet van toepassing |
| Ondersteunde mediaformaten | AAC |
| Ondersteunde radiobanden | FM, Bluetooth®, Internet, DAB+ |
| Powerbank-functie | Nee |
| Radio design | Normaal |
| Radio ontwerp | Draagbaar Model |
| Scherm | Kleurenscherm |
| Schermdiagonaal | 2.40" |
| Slaaptimer | Ja |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Spotify Connect | Nee |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| T.H.D. | 10% |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 2.5W |
| Toelichting software- en beveiligingsupdates | The compliance of our Internet-connected products with regards to security threats and the performance of agreed functionality is ensured by the provision of software and security updates. |
| Touchscreen | Nee |
| Tweeter | Nee |
| Tweeter grootte | 0" |
| Type alarm/notificatie | Dual alarmfunctie, Slaap timer, Snooze functie |
| Type alarmsignaal | Zoemer, Radio |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Type display | TFT LCD |
| Type radio | DAB+ Radio, Internetradio, FM-Radio, Draagbare radio |
| Type stroombron | Accu gevoed, Netvoeding |
| Type Tuning | Digitaal |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Uitgangsvermogen | 6W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| UPnP | Nee |
| USB Oplaadbaar | Nee |
| Vereiste batterijen (meegeleverd) | 1x Li-ion Batterypack |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 2x AAA/LR03 |
| Verlichting opties radio's en stereosets | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |
| Voorkeurzenders | 40Stuks |
| Waterafstotend | Nee |
| Wekkerfunctie | Ja |
| Wi-Fi-standaard | 802.11 b/g/n |
| Woofer | Nee |
| WPS-functie | Ja |
| Zendfrequentie | 2402 - 2480MHz |
- Radio
- Voedingsadapter
- Afstandsbediening
- Handleiding





