De Lenco Xemio-280 is meer dan een MP3/4-speler. Met een geheugen van 8GB is er voldoende ruimte op de speler voor zowel muziek (MP3, WMA), e-books (TXT), foto's (JPG, BMP, GIF) en films (AMV, AVI). Eenvoudig en snel kun je via de USB-aansluiting jouw bestanden toevoegen aan de MP3/4-speler. Ook is de Lenco Xemio-280 voorzien van Bluetooth. Is 8GB niet voldoende voor jou? Breid het geheugen uit met een micro SD-kaart tot wel 32GB.
Wegdromen bij je favoriete muziek, ontspannen met een goed boek en genieten van foto's of video's van je laatste vakantie. Met de Lenco Xemio-280 hoef je je geen enkel moment te vervelen, want deze alleskunner op zakformaat neem je overal met je mee. Met zijn compacte formaat en stevige behuizing kan de Lenco Xemio-280 wel tegen een stootje.
Maak gebruik van de opnamefunctie, waarmee je gemakkelijk teksten en geluidsfragmenten mee opslaat. De opname weer afspelen en terugluisteren doe je met de bijgeleverde oordoppen.
Kies uit 3 kleuren: zwart, blauw, roze.
| Breedte | 42 mm |
|---|---|
| Hoogte | 91 mm |
| Lengte | 9 mm |
| Gewicht | 27 g |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 1 |
| Batterij 1 capaciteit | 250mAh |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Li-Ion |
| Batterij 1 gewicht | 5g |
| Batterij 1 maximale laadtijd | 80min |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Batterij 1 oplaadbaar | Ja |
| Batterij 1 type/soort | Accupack |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Geïntegreerd |
| Batterij 1 voltage | 3.7V |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Hoofdartikel |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik | 600min |
| Batterij 1 werkingstijd standby tijd | 520uur |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Batterij capaciteit | 250mAh |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Bluetooth handsfree | Ja |
| Bluetooth® signaalbereik | 10m |
| Bluetooth® versie | 4.2 |
| Bronnen audio / video / data | SD |
| Capaciteit interne opslag | 8GB |
| Capaciteit meegeleverde geheugenkaart | Niet van toepassing |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Diverse kleuren |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| FM | Nee |
| High Resolution Audio | Nee |
| Impedantie hoofdtelefoon | 32Ohm |
| Inclusief accessoires | USB kabel, In-ear hoofdtelefoon |
| Ingangen audio / video / data | Micro SD kaartslot |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | 5V DC |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Internet radio | Nee |
| Kleur | Blauw, Zwart |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Maximale opslagcapaciteit SD kaart | 32GB |
| Maximale resolutie | 160x120 |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Laagspanningskabel los (USB kabel / 12V kabel) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Ondersteunde audioformaten | FLAC, MP3, WAV |
| Ondersteunde beeldformaten | BMP, JPEG |
| Ondersteunde radio ontvangst types | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radiobanden | Niet van toepassing |
| Ondersteunde tekst formaten | TXT |
| Ondersteunde videoformaten | AVI |
| Opnamefunctie | Ja |
| Powerbank-functie | Nee |
| Schermdiagonaal | 1.80" |
| Schokbestendig | Nee, Nee |
| Stappenteller | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| Type Bluetooth | Versturen |
| Type display | TFT LCD |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Ja |
| Waterafstotend | Nee |
- MP4-speler
- Hoofdtelefoon
- Micro USB-kabel
- Gebruiksaanwijzing
- Extra instructiekaart




