Omschrijving
De Lenco MPR-035BK is een zwarte draagbare PLL FM radio met LCD scherm die functionaliteit combineert met gebruiksgemak. De radio is dankzij zijn strakke en compacte design de perfecte metgezel voor onderweg, gemakkelijk mee te nemen in je tas of rugzak. De radio kan zowel op batterijen als op netvoeding werkzaam zijn.
Sterke en stabiele ontvangst
De geavanceerde ingebouwde PLL FM radio-technologie zorgt voor een optimale ontvangst van FM zenders met minimale storing. Daarnaast wordt een sterke en stabiele ontvangst gegarandeerd door de telescopische antenne. De MPR-035BK stelt je zodoende in staat te kunnen genieten van een breed scala aan zenders.
Eenvoudig in gebruik
Dankzij het overzichtelijke 2,5 inch LCD scherm heb je altijd een duidelijk beeld van de FM frequentie. Hierdoor is het gedaan met het raden van welke frequentie je beluistert - de Lenco MPR-035BK geeft je de details die je nodig hebt in één oogopslag. Met de 5 directe voorkeuzetoetsen aan de voorkant van de Lenco MPR-035BK vind je bovendien snel je favoriete radiostation. In totaal stelt de radio je zelfs in staat om tot 20 FM-zenders op te slaan als voorkeurszender.
Compatibel met hoofdtelefoon
De radio is voorzien van een 3,5 mm audio uitgang waardoor je gemakkelijk een hoofdtelefoon kan aansluiten voor een persoonlijke geluidservaring.
Technische specificaties:
- PLL FM radio
- 2,5 inch LCD-scherm
- 20 FM voorkeuzezenders
- 5 directe voorkeuzetoetsen
- Telescopische antenne
- Werkzaam op netvoeding of batterijen (3x R20 size D 1,5V)
- Inclusief: AC-adapter
- Aansluitingen: 3,5 mm audio uitgang voor hoofdtelefoons
- Gewicht: 0,42 kg
- Afmetingen (h x b x d): 13,5 x 5,8 x 21 cm
Wat zit er in de doos?
- Lenco MPR-035BK
- AC-adapter
- Handleiding EN/NL/DE/FR/ES/DK/SE/PL
Specificaties
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Hoogte | 135 mm |
| Lengte | 58 mm |
| Gewicht | 520 g |
| Aantal externe luidsprekers | 0 |
| Aantal ingebouwde speakers | 1 |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Afstandbestuurbaar | Nee |
| Aftelfunctie | Nee |
| Alarmprogramma's | Niet van toepassing |
| Antenne type | Telescoop |
| Automatische tijdsynchronisatie | Niet van toepassing |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 3 |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Alkaline |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 type/soort | D |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 1 voltage | 1.50V |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Hoofdartikel |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Bronnen audio / video / data | Radio |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Dimbaar display | Nee |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Wit |
| Draadloos opladen | Nee |
| Draadloze oplaadfunctie | Nee |
| Dubbel alarm | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Equalizer | Nee |
| Externe luidsprekers radio's | Nee |
| FM | Ja |
| FM voorkeuzeradiostions | 20 |
| FM-frequentiebereik | 87.5 - 108MHz |
| Geluidsopties | Geen |
| Geluidsuitvoer | Mono |
| Handgreep | Ja |
| Handvat | Ja |
| High Resolution Audio | Niet van toepassing |
| Inclusief accessoires | AC-adapter |
| Indicator batterijniveau | Ja |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Internet radio | Nee |
| IP-codering | IP20 |
| Kleur | Zwart |
| Koptelefoonoutput | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Luidspreker piekvermogen | 3W |
| Luidspreker RMS | 0.5W |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Materiaal externe luidsprekers | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel 1 inbegrepen | Ja |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| On Screen Display (OSD) | Niet van toepassing |
| Ondersteunde audioformaten | Niet van toepassing |
| Ondersteunde CD-indelingen | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radiobanden | FM |
| Output | 1x 3,5 mm Audio Out |
| Powerbank-functie | Nee |
| Qi gecertificeerd | Nee |
| Radio design | Normaal |
| Radio ontwerp | Draagbaar Model |
| Scherm | LCD-Scherm |
| Schermdiagonaal | 2.50" |
| Schokbestendig | Nee |
| Slaaptimer | Nee |
| Speaker-kanalen | 1.0 |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Stroomverbruik in standby-modus | 0.08W |
| Stroomverbruik indien ingeschakeld | 3W |
| Touchscreen | Nee |
| Tweeter | Nee |
| Type alarm/notificatie | Niet van toepassing |
| Type alarmsignaal | Niet van toepassing |
| Type display | LCD |
| Type radio | FM-Radio, Draagbare radio |
| Type stroombron | Batterij Gevoed, Netvoeding |
| Type Tuning | Digitaal |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Uitgangsvermogen | 3W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| UPnP | Nee |
| USB Oplaadbaar | Nee |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 3x D/LR20 |
| Verlichting opties radio's en stereosets | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |
| Voorkeurzenders | 20Stuks |
| Waterafstotend | Nee |
| Wekkerfunctie | Nee |
| Woofer | Nee |
Downloads
Inhoud van de doos
- Lenco MPR-035BK
- AC-Adapter
- Handleiding EN / NL / DE / FR / ES / DK / SE / PL








