Voordelen & Nadelen
- ✚Sluit je smartphone of tablet eenvoudig aan via Bluetooth
- ✚Prima bas door ingebouwde subwoofer
- ✚Waterbestendig
- –Alleen beschikbaar in het zwart
De Lenco PA-200 is een Bluetooth® party speaker met lichtanimatie aan de voorkant. De krachtige klasse D versterker met X-drive modus heeft een uitgang vermogen van 100 Watt RMS. Bestaande uit 1 horn, een 5” woofer en een 6,5” subwoofer. Via Bluetooth verbind je jouw smartphone of tablet en speel je direct de muziek af vanuit jou favoriete app.
Geen feestje zonder deze PA-200! Met de verlichting aan de voorkant, verander je de kamer meteen in een echte disco. De lichteffecten zijn zelfs aan te passen op het ritme van de muziek. Sluit een microfoon of gitaar aan en maak het feest compleet. En mocht onverwacht je telefoon leeg raken kun je deze eenvoud met de USB lader op het apparaat weer opladen zonder het feest te onderbreken.
Heb je even geen Bluetooth apparaat bij de hand, geen probleem, deze PA-200 speaker heeft ook een FM radio én de mogelijkheid om muziek af te spelen van een USB stick.
Uiteraard is de Lenco PA-200 draadloos te gebruiken. Volledig opgeladen kun je tot 8 uur muziek luisteren zonder verlichting en 4 uur feesten met verlichting én muziek!
Met zijn robuuste design met metalen luidsprekerrooster kan de PA-200 tegen een stootje. Bovenop de speaker zit een bedieningspaneel, maar je kunt het apparaat ook heel eenvoudig bedienen met de bijgeleverde afstandsbediening.
Deze PA-200 van Lenco is hét apparaat dat elk feest compleet maakt!
Productspecificaties:
- Bluetooth
- Krachtige klasse D versterker met X-drive modus
- Uitgang : 100W RMS
- PLL FM radio
- Metalen luidsprekerrooster
- Aan te passen LED-verlichtingseffect op muziektempo
- USB lader
- Speelt vanaf USB
- Oplaadbare batterij
- Batterijcapaciteit : tot 8 uur (verlichting uit), tot 4 uur (verlichting aan)
- Aansluitingen: Microfoon ingang, Gitaar ingang, USB, Line ingang
- Inclusief : afstandsbediening, AC Adapter
- Tweeter : 1” Horn; Woofer 5”; Subwoofer : 6,5
- Speaker, Afstandsbediening, AC adapter, FM antenne, handleiding
Afmetingen:
- 30,4 x 28,2 x 68,9 cm
Wat zit er in de doos?:
- Speaker
- Afstandsbediening
- AC adapter
- FM antenne
- Handleiding NL/ EN/ DE/ FR/ ES
| Breedte | 240 mm |
|---|---|
| Hoogte | 610 mm |
| Lengte | 250 mm |
| Gewicht | 6984 g |
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Aantal ingebouwde speakers | 3 |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Antenne type | Geïntegreerd |
| Audio opties DJ | Geen |
| Bass boost | Ja |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 1 |
| Batterij 1 capaciteit | 2400mAh |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Li-Ion |
| Batterij 1 gewicht | 230g |
| Batterij 1 maximale laadtijd | 120min |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Batterij 1 oplaadbaar | Ja |
| Batterij 1 type/soort | Accupack |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 1 voltage | 12V |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Hoofdartikel |
| Batterij capaciteit | 2400mAh |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bluetooth® signaalbereik | 30m |
| Bluetooth® versie | 5.0 |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth, Line, Radio |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Rood |
| Double Bluetooth® | Nee |
| Echo-functie | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Feestlichtlocatie | Voorzijde |
| FM | Ja |
| Geluidsopties | Geen |
| Handvat | Ja |
| High Resolution Audio | Nee |
| Inclusief accessoires | Antenne, Stroomkabel, Afstandsbediening, Draadloze microfoon |
| Ingangen audio / video / data | Gitaar IN, MIC IN 6.3mm 1x |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Koppelbaar | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Luidspreker actief of passief | Active |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Maximale stroomverbruik | 20W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Ondersteunde radio ontvangst types | FM |
| Ondersteunde radiobanden | FM |
| Ondersteuning voor spraakbesturing | Geen |
| Powerbank-functie | Nee |
| Schokbestendig | Nee, Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Speakerset samenstelling | Niet van toepassing |
| Standaard voor andere producten | Smartphone, Tablet |
| Technische uitgangsvermogen | 1x6W/1x 20W/1x40WW |
| Trolley | Nee |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Type display | Analoog |
| Type microfoonaansluiting | 6,3 mm mono 1x |
| Type speaker | Bluetooth-luidspreker |
| Type stroombron | Netvoeding, Batterij Gevoed |
| Uitgangen audio / video / data | USB-A Encoding 1x |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Ja |
| Verlichting opties speakers | Party licht |
| Verlichtingsopties | Feest Licht |
| Volumeregeling microfoon | Nee |
| Waterafstotend | Nee |
- Luidspreker
- Afstandsbediening
- Draadloze microfoon
- AC-adapter
- FM-antenne
- Handleiding NL / EN / DE / FR / ES




















