Voordelen & Nadelen
- ✚Sluit je smartphone of tablet eenvoudig aan via Bluetooth 5.0
- ✚Beschikt over party lights
- ✚Waterbestendig
Met de Lenco SPR-070 draagbare speaker met Bluetooth en FM-radio neem jij het feestje met je mee. Luister naar je eigen muziek door je smartphone met de speaker te verbinden via Bluetooth, USB of SD-kaart.
De licht effecten en spatwaterdichte behuizing maken deze speaker dé ideale partyspeaker voor elke gelegenheid. Voor een hoge geluidskwaliteit heb je geen grote speaker nodig. Een speaker met een vermogen van 2 x 12 watt is genoeg voor een mooie sound. Behoefte aan jou favoriete radiostation? De Lenco SPR-070 is een radio en speaker in 1.
Door de TWS functie kun je 2 SPR-200 draadloos met elkaar verbinden om samen in stereo af te spelen.
De Lenco SPR-070 leent zich perfect voor feestjes. Dankzij het handvat en zijn lichtgewicht neem je de speaker eenvoudig mee. Met de Lenco SPR-070 heb je tot wel 15 uur draadloos luisterplezier.
| Breedte | 354 mm |
|---|---|
| Hoogte | 183 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Gewicht | 2200 g |
| Aantal ingebouwde speakers | 2 |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Antenne type | Geïntegreerd |
| Applicatie naam | Niet van toepassing |
| Audio opties DJ | Geen |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 1 |
| Batterij 1 capaciteit | 3000mAh |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Li-Ion |
| Batterij 1 gewicht | 170g |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 maximale laadtijd | 200min |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Batterij 1 oplaadbaar | Ja |
| Batterij 1 type/soort | Accupack |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Geïntegreerd |
| Batterij 1 voltage | 7.4V |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Hoofdartikel |
| Batterij 1 Watt uur igv een Lithium-Ion batterij | 22.2Wh |
| Batterij 1 werkingstijd standaard verbruik | 40471200min |
| Batterij 1 werkingstijd standby tijd | 1440uur |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 2 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Batterij capaciteit | 3000mAh |
| Batterijtechnologie | Li-Ion |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bluetooth® signaalbereik | 10m |
| Bluetooth® versie | 5.0 |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth, Line, Radio, SD, USB |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| DAB | Nee |
| DAB+ | Nee |
| Display | Nee |
| Displayverlichting | Niet van toepassing |
| Double Bluetooth® | Nee |
| Echo-functie | Nee |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| Feestlichtlocatie | Voorzijde |
| FM | Ja |
| Geluidsopties | Lage tonen |
| Handvat | Ja |
| High Resolution Audio | Nee |
| Impedantie externe speaker | 0Ohm |
| Inclusief accessoires | Aux-kabel, USB kabel |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm, Micro SD kaartslot, USB IN 1x |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | 5V DC |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Koppelbaar | Ja |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Lengte stroomkabel | 0.75m |
| Luidspreker actief of passief | Active |
| Luidsprekerontwerp | Tafelmodel |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Maximale stroomverbruik | 29.60W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Laagspanningskabel los (USB kabel / 12V kabel) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Ondersteunde radiobanden | Bluetooth®, FM |
| Ondersteuning voor spraakbesturing | Nee, Google Assistant, Siri |
| Powerbank-functie | Ja |
| Schokbestendig | Nee, Nee |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Speakerset samenstelling | Niet van toepassing |
| Standaard voor andere producten | Nee |
| Stekkertype | USB |
| T.H.D. | 10% |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 15.W |
| Trolley | Nee |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Type microfoonaansluiting | Niet van toepassing |
| Type speaker | Boombox |
| Type stroombron | Batterij Gevoed |
| Uitgangsvermogen | 24W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Ja |
| Verlichting opties speakers | Party licht |
| Verlichtingsopties | Feest Licht |
| Volumeregeling microfoon | Nee |
| Waterafstotend | Ja, IPX5 |
- Radio
- Micro USB-kabel
- Audiokabel
- Handleiding



















