Voordelen & Nadelen
- ✚Beschikt over DAB+ en FM Radio
- ✚Strak en compact design
- ✚Dubbele alarmfunctie, zodat zowel jij als je partner op tijd worden gewekt
- –Niet waterbestendig
De strakke en moderne Lenco CR-630 DAB+/FM stereo wekkerradio met verschillende, handige functies. De wekker voorzien van USB-poort waardoor je jouw smartphone of leeslampje kan inpluggen om op te laden. Dankzij DAB+ ontvang jij al jouw favoriete radiozenders in digitale kwaliteit. Je zult versteld staan van het geweldige geluid, dat helder je kamer binnenkomt via de ingebouwde luidspreker.
Door het strakke design past deze perfect op ieder nachtkastje. Geen ingewikkelde knoppen en functies, maar een degelijke wekkerradio waar je op kunt vertrouwen. Ook als 's nachts de stroom uitvalt, sta jij op tijd op met deze wekkerradio. Dankzij de back-up die op batterijen werkt, is er geen excuus meer om te laat uit je bed te komen. Hoewel de wekkerradio compact is, beschikt deze over een overzichtelijk LED-scherm met witte verlichting. Hierop kan je ook midden in de nacht duidelijk zien hoe laat het is.
Staan jij en je partner niet op dezelfde tijd op? Dan is de Lenco CR-630 perfect voor jullie. De wekker is namelijk uitgerust met een dubbele alarmfunctie, zodat zowel jij als je partner op tijd worden gewekt. En wil jij nog even blijven liggen, terwijl je partner al de deur uit is? Gebruik dan de snooze-functie en geniet nog even na van jouw favoriete muziekzender.
Verkrijgbaar in 2 kleuren: zwart en wit.
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Hoogte | 60 mm |
| Lengte | 56 mm |
| Gewicht | 490 g |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Alarmprogramma's | Dag |
| Antenne type | Telescoop |
| Automatische tijdsynchronisatie | DAB |
| Backup batterij | Nee |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Bluetooth® | Nee |
| Bronnen audio / video / data | Radio |
| DAB | Ja |
| DAB+ | Ja |
| Datumweergave | Ja |
| Dimbaar display | Ja |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Wit |
| Dubbel alarm | Ja |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| FM | Ja |
| FM voorkeuzeradiostions | 10 |
| Formaat leds display | 0.75" |
| Inclusief accessoires | AC-adapter |
| Inclusief CD-speler | Nee |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Lengte stroomkabel | 1.50m |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Maximale stroomverbruik | 6W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| On Screen Display (OSD) | Engels |
| Ondersteunde CD-indelingen | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radiobanden | DAB, FM, DAB+ |
| Powerbank-functie | Ja |
| Projectie klokken | Nee |
| Qi gecertificeerd | Nee |
| Schermkleur | Zwart |
| Slaaptimer | Ja |
| Snoozefunctie | Ja |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Stekkertype | Euro / Type-C (CEE 7/16) |
| Stereogeluid | Ja |
| T.H.D. | 10% |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 1.5W |
| Tijdprojectie | Ja |
| Type alarm/notificatie | Alarmfunctie, Dual alarmfunctie, Slaap timer, Snooze functie |
| Type alarmsignaal | Zoemer, Radio |
| Type display | LCD |
| Type stroombron | Netvoeding |
| Type Tuning | Digitaal |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Uitgangsvermogen | 4W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| USB Oplaadbaar | Ja |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |
| Voorkeurzenders | 10Stuks |













