Moderne wekkerradio die jou wekt met licht en geluid. Tien minuten voordat je moet opstaan vult de kamer zich al met het licht van de Lenco CRW-4. Zo word je langzaam en uitgerust wakker. Met de Lenco CRW-4 is de kans klein dat jij je ooit nog verslaapt. De 2 ingebouwde speakers zorgen altijd voor een optimaal geluid. Of je nu kiest voor een buzzer, een lichtanimatie in combinatie met je favoriete radiozender of je eigen muziek via Bluetooth: je wordt gewekt op de manier die jij wenst.
Wake-up Light
In plaats van dat u met een vervelende pieptoon gewekt wordt, wekt de Wake-up Lamp u met licht. Net zoals een zonsopkomst dat doet, maar dan op het moment dat u het wenst. Ook al slaapt u, toch kunt u licht waarnemen. Door de lichtsterkte langzaam te verhogen en de kamer te verlichten, bereidt uw lichaam zich voor om wakker te worden. U wordt dan niet alleen natuurlijk en rustig wakker, maar ook fitter.
Sleeptimer
Sleeptimer geeft jou de mogelijkheid om zelf te bepalen hoe lang je naar jouw favoriete muziek of radiozender wilt luisteren voordat je gaat slapen. Je kiest een tijdslimiet, en een muziekbron of radiozender waar je naar wilt luisteren voordat je in slaap valt. Gedurende de ingestelde tijd wordt deze muziek afgespeeld. Hierna zal het apparaat over gaan op een stroom besparende, stille stand-bymodus. Met Sleeptimer val je in slaap met jouw favoriete muziek of radio-DJ op de achtergrond, zonder dat je schaapjes hoeft te tellen of zorgen hoeft te maken over onnodig stroomverbruik.
Bluetooth
De Bluetooth-in functie is inmiddels onmisbaar en geeft je de vrijheid om van je luie stoel draadloos bijvoorbeeld Spotify af te spelen via de radio en handig te bedienen met je smartphone. Bluetooth is een draadloze communicatietechnologie met een kort bereik die stabiel en ook belangrijk energiezuinig is. De technologie maakt een eenvoudige draadloze verbinding met andere Bluetooth-apparaten mogelijk, zodat je je favoriete muziek eenvoudig vanaf je smartphone, tablet of laptop kunt afspelen, inclusief iPods, Ipads of iPhones.
FM-radio
Luister naar al je favoriete FM-radiozenders. De wekker komt met een luidspreker die verrassend veel vermogen heeft. De wekker kan gemakkelijk een kamer van voldoende geluid voorzien om optimaal van je muziek te kunnen genieten.
Op alle producten van Lenco ontvang je 24 maanden garantie
Producteigenschappen
- Bluetooth
- PLL FM-radio
- Licht in 7 verschillende kleuren
- Weklicht vanaf 10 min. vóór de wektijd
- Selecteerbare lichtkleur
- Wekfunctie door Bluetooth, buzzer en FM-radio
- Licht animatie van de verschillende kleuren
- Dubbel alarm functie Slaaptimer
- 2 ingebouwde luidsprekers
- Uitgangsvermogen: 2 x 3W
- Aansluitingen: AUX-ingang
Wat zit er in de doos?
- CRW-4
- Afstandsbediening
- CE-UK multi- plug AC-adapter
- Handleiding NL / EN / DE / FR / ES
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Hoogte | 180 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Gewicht | 1100 g |
| Aantal audiokanalen | Stereo 2.0 |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Alarmprogramma's | Dag |
| Antenne type | Bedraad |
| Applicatie naam | Niet van toepassing |
| Automatische tijdsynchronisatie | Geen |
| Backup batterij | Nee |
| Batterij 1 aantal (indien gebruikt met batterijen) | 1 |
| Batterij 1 chemische samenstelling | Lithium-metal |
| Batterij 1 gewicht | 2g |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Ja |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 type/soort | CR2025 |
| Batterij 1 vervangbaar / geïntegreerd | Vervangbaar |
| Batterij 1 voltage | 3.0V |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Afstandsbediening |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Batterijtechnologie | Lithium-metal |
| Bluetooth handsfree | Ja |
| Bluetooth® signaalbereik | 10m |
| Bluetooth® versie | 4.1 |
| Bronnen audio / video / data | Bluetooth, Line, Radio |
| Connector netadapter of voedingskabel uitgang 1 | Laagspannings plug |
| DAB+ | Nee |
| Dimbaar display | Ja |
| Display | Ja |
| Displayverlichting | Wit |
| Dubbel alarm | Ja |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| FM | Ja |
| Formaat leds display | 0.6" |
| Inclusief accessoires | AC-adapter, Afstandsbediening |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Ingangen audio / video / data | AUX IN 3.5mm |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Kleur | Wit, Rood |
| Kleur netadapter of voedingskabel 1 | Zwart |
| Kleur netadapter of voedingskabel 2 | Niet van toepassing |
| Kleur netadapter of voedingskabel 3 | Niet van toepassing |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| LED levensduur in branduren | 50.000 uur |
| Licht opbrengst | 90lm |
| Materiaal | Metaal, Stof, Kunststof |
| Maximale stroomverbruik | 9W |
| Netadapter of voedingskabel 1 inbegrepen | Ja |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Netadapter of voedingskabel type 2 | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel type 3 | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 2 | Niet van toepassing |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 3 | Niet van toepassing |
| On Screen Display (OSD) | Engels |
| Ondersteunde CD-indelingen | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radio ontvangst types | FM |
| Opgenomen vermogen totaal 1 | 9.0000W |
| Powerbank-functie | Nee |
| Qi gecertificeerd | Nee |
| Schermkleur | Grijs |
| Speaker-kanalen | 2.0 |
| Stekker netadapter of voedingskabel ingang 1 | Type C |
| T.H.D. | 10% |
| Technische uitgangsvermogen | 2 x 2.25W |
| Totale lengte netadapter of voedingskabel 1 | 145.0000cm |
| Type alarm/notificatie | Dual alarmfunctie, Slaap timer, Snooze functie, Wake-up licht |
| Type alarmsignaal | Zoemer, Radio, Via Bluetooth |
| Type Bluetooth | Ontvangen |
| Type display | LED |
| Uitgangsspanning netadapter 1 | 5.0000V |
| Uitgangsstroom netadapter 1 | 1.5000A |
| Uitgangsvermogen | 6W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Vereiste batterijen (niet meegeleverd) | 1x CR2032 |
| Verlichting opties Klokken | Multi kleurenverlichting, Wake-up licht |
| Verlichtingsopties | Meerkleurige verlichting, Licht om wakker te worden |
| Werkt met domotica diensten | Niet van toepassing |
- Wekkerradio
- Voedingsadapter
- Standaard
- Afstandsbediening
- Antenne
- Netsnoer UK
- Handleiding NL / EN / DE / FR / ES
- Extra instructiekaart
















