Voordelen & Nadelen
- ✚Met DAB radio
- ✚Beschikt over kleurendisplay
- ✚Mooi compact design
- –Geen bluetooth ontvangst
De hippe Lenco CR-620 DAB+ wekkerradio heeft verschillende, handige functies. De wekker is voorzien van een 2.8 inch kleurendisplay met dim functie.
Dankzij DAB+ ontvang jij al jouw favoriete radiozenders in digitale kwaliteit. Ook beschikt de CR-620 over een alarm en snooze functie. Deze compacte wekkerradio heeft verrassend veel functies voor zijn kleine formaat.
Door zijn hippe uitstraling en diversiteit in kleuren past deze op ieders nachtkastje. Geen ingewikkelde knoppen en functies, maar een degelijke wekkerradio waar je op kunt vertrouwen. Hoewel de wekkerradio compact is, beschikt deze over een overzichtelijk LED-kleurenscherm. Hierop kan je ook midden in de nacht duidelijk zien hoe laat het is. Ook als je deze naar de laagste stand hebt gedimd.
Heb jij favoriete zenders die je niet steeds opnieuw wilt zoeken? De CR-620 geeft de mogelijk om 40 FM & 40 DAB+ zenders in te stellen.
De CR-620 is verkrijgbaar in de kleuren Groen, Blauw, Wit & Grijs.
| Breedte | 110 mm |
|---|---|
| Hoogte | 106 mm |
| Lengte | 101 mm |
| Gewicht | 460 g |
| Aantal producten in verpakking | 1Stuks |
| Alarmprogramma's | Dag, Week, Weekend, Werkweek |
| Antenne type | Telescoop |
| Automatische tijdsynchronisatie | DAB, FM |
| Backup batterij | Nee |
| Batterij 1 Hazmat | Nee |
| Batterij 1 meegeleverd | Nee |
| Batterij 1 oplaadbaar | Nee |
| Batterij 1 waarvoor gebruikt (hoofdfunctie product) | Niet van toepassing |
| Batterij 2 Hazmat | Nee |
| Batterij 2 meegeleverd | Nee |
| Batterij 2 oplaadbaar | Nee |
| Bluetooth handsfree | Nee |
| Bronnen audio / video / data | Radio |
| Communicatietechniek | Bluetooth® |
| DAB | Ja |
| DAB+ | Nee |
| Dimbaar display | Ja |
| Displayverlichting | Diverse kleuren |
| Dubbel alarm | Ja |
| Elektronische beveiligingsstrips tegen diefstal vereist | Nee |
| FM | Ja |
| Formaat leds display | 2.8" |
| Inclusief accessoires | AC-adapter |
| Indicator batterijniveau | Nee |
| Ingangen audio / video / data | Niet van toepassing |
| Ingangsspanning netadapter of voedingskabel 1 | Netspanning 100-240V AC |
| Ingangsvoltage | 100 - 240 V AC 50/60 Hz |
| Ingebouwde CD-speler | Nee |
| Internet radio | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Laadstation 1 waarvoor gebruikt | Niet van toepassing |
| Lengte stroomkabel | 1.53m |
| Maximale stroomverbruik | 5W |
| Netadapter of voedingskabel type 1 | Plug-in netadapter, laagspanningskabel vast aan adapter (DECT telefoon) |
| Netadapter of voedingskabel waarvoor gebruikt 1 | Hoofdartikel |
| On Screen Display (OSD) | Pools, Duits, Engels, Spaans, Frans, Nederlands |
| Ondersteunde CD-indelingen | Niet van toepassing |
| Ondersteunde radio ontvangst types | DAB, FM |
| Ondersteunde radiobanden | DAB, FM |
| Powerbank-functie | Nee |
| Projectie klokken | Nee |
| Qi gecertificeerd | Nee |
| Schermkleur | Zwart |
| Schokbestendig | Ja |
| Slaaptimer | Ja |
| Speaker-kanalen | 1.0 |
| T.H.D. | 10% |
| Technische uitgangsvermogen | 1.56W |
| Type alarm/notificatie | Alarmfunctie, Dual alarmfunctie, Slaap timer, Snooze functie, Timer |
| Type alarmsignaal | Zoemer, Radio |
| Type display | TFT LCD |
| Type radio | DAB+ Radio |
| Type Tuning | Digitaal |
| Uitgangen audio / video / data | Hoofdtelefoon 3,5 mm |
| Uitgangsvermogen | 2W |
| UN38.3 van toepassing / Product beschikt over een lithium-Ion batterij | Nee |
| Verlichting opties Klokken | Niet van toepassing |
| Verlichtingsopties | Niet van toepassing |
| Voorkeurzenders | 40Stuks |








